Elazığ’da Akaryakıt İstasyonunda Boşanma Evresindeki Çiftin Aileleri Ortasında Arbede

Elazığ’da bir akaryakıt istasyonunda karşılaşan boşanma kademesindeki çiftin aileleri birbirine girdi. 3 kişinin yaralandığı ve 2 kişinin gözaltına alındığı olayda, polis grupları tarafları ayırmak için havaya ateş etti.

Elazığ’da Akaryakıt İstasyonunda Boşanma Evresindeki Çiftin Aileleri Ortasında Arbede
  • 0
  • 0
  • 2 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Elazığ‘da bir akaryakıt istasyonunda karşılaşan boşanma evresindeki çiftin aileleri birbirine girdi. 3 kişinin yaralandığı ve 2 kişinin gözaltına alındığı olayda, polis takımları tarafları ayırmak için havaya ateş etti.

Olay, gece saatlerinde merkez Çaydaçıra Kavşağı üzerinde bulunan bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, boşanma etabında olduğu öğrenilen çiftin aileleri akaryakıt istasyonu önünde karşılaştı. Yaşanan tartışmada aileler, dakikalar geçmeden hengameye tutuştu. Kısa müddette olay yerine gelen polis grupları, hengameyi ayırmak için büyük uğraş sarf etti. Taraflar ayrılmayınca polis havaya ateş etti. Olayda, 3 kişi darp sonucu yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla kentteki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olayla ilgili Asayiş Şube Müdürlüğü grupları tarafından 2 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. – ELAZIĞ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Haberler.com

https://www.haberler.com/3-sayfa/elazig-da-akaryakit-istasyonunda-bosanma-asamasindaki-ciftin-aileleri-arasinda-kavga-16584657-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir