Edremit’te huzur operasyonunda 11 kuşkulu yakalandı

Balıkesir’in Edremit ilçesinde gerçekleştirilen huzur operasyonunda, aranan 11 kuşkulu yakalandı. Operasyonda birçok hata ögesi ele geçirildi ve cezai süreç uygulandı.

Edremit’te huzur operasyonunda 11 kuşkulu yakalandı
  • 0
  • 0
  • 11 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Edremit‘te huzur operasyonunda 11 kuşkulu yakalandı

BALIKESİR – Balıkesir’in Edremit ilçesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 219 işçi ve bir narkotik köpeğinin iştirakiyle gerçekleştirilen huzur operasyonunda, aranan 11 kuşkulu yakalandı.

Edinilen bilgiye nazaran, Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde misyonlu 4 çevik kuvvet timi, 32 takım ve 78 çarşı mahalle bekçisinden oluşan 219 işçi ile ilçe genelinde umuma açık yerlerde, trafiğin ağır olduğu farklı hareket noktalarında yapılan şok asayiş ve trafik uygulamasında bin 756 kişinin Genel Bilgi Toplama sorgusunda 11 aranan kuşkulu yakalandı.

Gece boyunca yapılan uygulamada, bir ruhsatsız tabanca, 50 tabanca mermisi, 4 ruhsatsız tüfek ve tüfeklere ilişkin 7 kartuş, bir ölçü uyuşturucu ve sentetik hap, bir uyuşturucu içme aparatı ve bir hassas terazi ele geçirildi.

Huzur operasyonunda 21 umuma açık iş yerinin denetlenmesi sonucu bir iş yerine kapalı alanda sigara içirmekten, bir iş yerine sigortasız emekçi çalıştırmaktan tutanak düzenlendi. Denetim edilen 94 araçtan 17 araç şoförüne 65 bin 980 lira ceza yazıldı, bir araç trafikten men edilirken üç şoför dokümanına de el konuldu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Haberler.com

https://www.haberler.com/3-sayfa/edremit-te-huzur-operasyonunda-11-supheli-yakalandi-16613296-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir