EA FC’nin yeni rakibine Cristiano Ronaldo’dan dev yatırım!

EA FC’ye (eski ismiyle FIFA) rakip olarak geliştirilen yeni futbol oyunu UFL’e Cristiano Ronaldo ’dan milyonlarca dolar yatırım geldi.

EA FC’nin yeni rakibine Cristiano Ronaldo’dan dev yatırım!
  • 0
  • 4
  • 13 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo, yakında çıkacak olan fiyatsız futbol oyunu UFL’ye dayanak kelamı vererek görüntü oyunu yatırımları alanına giriş yaptı. Eski ismiyle FIFA olan EA FC’ye rakip olarak geliştirilen oyun bu büyük yatırımla çok yol kat edebilir.

Cristiano Ronaldo’dan UFL’e 40 milyon dolar yatırım!

Toplamda 40 milyon doları aşan yatırım, Ronaldo’nun oyun pazarına birinci teşebbüsü oldu. Ayrıyeten UFL’in tenkit toplayan oynanışını daha da geliştirmesi için çok kıymetli bir fırsat.

Ronaldo’nun iştiraki yalnızca finansal bir taahhüdün ötesine geçiyor; Instagram’da şaşırtan bir biçimde 614 milyon takipçiye sahip olan futbol devi, gayretlerini oyunun temel misyonuyla uyumlu hale getirerek UFL’nin gelişimini şekillendirmeye faal olarak katkıda bulunacak.

Ronaldo yaptığı açıklamada heyecanını lisana getirerek, “UFL futbol oyunlarında yeni bir cins haline gelebileceği için bu projenin bir kesimi olmaktan heyecan duyuyorum” dedi.

UFL, 2016 yılında kurulan memleketler arası bir oyun şirketi olan XTEN Limited bünyesinde faaliyet gösteren oyun markası Strikerz’in geliştirdiği bir oyun. Dört bölge ofisinde 200’den fazla bireyden oluşan global bir takıma sahip olan Strikerz, UFL aracılığıyla çevrimiçi futbol simülasyon oyunlarını yine tanımlamayı hedefliyor.

Strikerz CEO’su Eugene Nashilov, Ronaldo’nun iştirakinin kıymetini vurgulayarak şunları söyledi: “Cristiano Ronaldo’nun bir ortak ve yatırımcı olarak bize katılması, ileriye hakikat atılmış kıymetli bir adım ve dünyadaki futbol taraftarları için önder oyunu yaratma vizyonumuzun bir onayıdır.”

UFL, taktiksel bilgi ve oyun hünerlerini ödüllendiren sağlam bir oynanış sunmaya odaklanarak başka futbol oyunlarından ayrılıyor. Oyun, oyuncuların kulüplerini sıfırdan inşa etmelerine imkan tanıyarak onları şampiyonluk statüsüne giden bir seyahate yönlendiriyor.

Özellikle, UFL adil oyun ideolojisini savunarak marifete öncelik veriyor ve daha kapsayıcı ve rekabetçi bir oyun ortamını teşvik ediyor.

UFL için resmi bir çıkış tarihi şimdi onaylanmamış olsa da, oyun yakında kapalı bir test etabından geçecek. Oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X ve S konsollarını kapsaması ve UFL’nin vaat ettiği yenilikçi tecrübesi heyecanla bekleyen geniş bir oyun ve futbol meraklıları kitlesine hitap etmesi bekleniyor.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/ufl-cristiano-ronaldo-dev-yatirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir