Dragon’s Dogma 2 için uzun bir oynanış görüntüsü yayınlandı! Çıkış tarihi de muhakkak oldu

Uzun müddettir beklenen Dragon’s Dogma 2 için upuzun bir oynanış görüntüsü yayınlandı ve oyunun çıkış tarihi de belirli oldu.

Dragon’s Dogma 2 için uzun bir oynanış görüntüsü yayınlandı! Çıkış tarihi de muhakkak oldu
  • 0
  • 2
  • 30 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Capcom sonunda Dragon’s Dogma 2’nin üzerindeki gizem perdesini kaldırdı ve 2012’deki hit oyunun devamını merakla bekleyen hayranlarını heyecanlandırdı. Oyun için geliştiriciler Hideaki Itsuno ve Yoshiaki Hirabayashi tarafından anlatılan 15 dakikalık oynanış görüntüsü yayınlandı

Dragon’s Dogma 2 oynanış görüntüsünde oyunun 22 Mart 2024’te piyasaya sürüleceği de belirtildi

Tanıtım görüntüsündeki en ilgi alımlı açıklamalardan biri, Dragon’s Dogma 2’nin selefine paralel bir dünyada geçmesi ve iki oyun ortasındaki benzerliklere ışık tutması oldu. Anlatı, oyuncu tarafından denetim edilen karakter olan Arisen’i, bir insan krallığı olan Vermund ve bir Beastren ulusu olan Battahl olmak üzere iki ulusun karmaşık arbedesinin ortasına itiyor.

Oyuncular kendilerini Vermund’un Kraliçe Naibi Disa tarafından düzenlenen geçersiz bir Arisen tarafından manipüle edilen Vermund’un tahtı için bir güç gayretine karışmış buldukça olay örgüsü derinleşiyor.

Oynanış açısından Dragon’s Dogma 2, yalnızca Arisen için “Düzenbaz” olarak bilinen yeni, dayanak odaklı bir sınıf sunuyor. Bu eşsiz sınıf Arisen’i bir buhurdanlık ile donatarak düşmanın dikkatini dağıtacak ve çekecek ya da Piyonlarını yararlı duman güçlendirmeleriyle destekleyecek illüzyonlar çağırmalarını sağlıyor.

Buna ek olarak, oyuncular bir Beastren Arisen olarak oynama seçeneğine de sahip olacaklar; bir Beastren Arisen’in bir ejderhanın dikkatini çekmek için kükrediği sahneden de anlaşılıyor. Elflerin oyuna dahil edilmesi bir diğer kayda bedel özelliktir ve birçoğu Arisen’in anlayamadığı kendi ana lisanlarında konuşmaktadır. Fakat, yakınlarda Elfçe konuşan bir Piyonun olması bir tercüman olarak hizmet edebilir ve Arisen ile gizemli elfler ortasındaki bağlantısı kolaylaştırabilir.

Itsuno ve Hirabayashi hayranlara Dragon’s Dogma 2’nin son rötuşlarının yapıldığını söyleyerek oyunun çıkışına yönelik beklentiyi artırdı. İlgi cazibeli olay örgüsü ayrıntıları ve yeni oynanış mekaniklerinin yanı sıra, insansı golem gibisi bir titan olan Talos ve orak kılıç kullanan başsız bir varlık olan Dullahan üzere kuvvetli düşmanlar da tanıtıldı.

Dragon’s Dogma 2 varlıklı bir anlatı, çeşitli oynanış ögeleri ve geniş düşman yelpazesiyle 22 Mart 2024 tarihinde çıkış yapacak. Siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/dragons-dogma-2-icin-uzun-bir-oynanis-videosu-yayinlandi-cikis-tarihi-de-belli-oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir