Dilek Taşı hangi kanalda, hangi gün, ne vakit, bu akşam var mı? D

Kanal D’nin sevilen dizisi Dilek Taşı perşembe günü 6. Kısmıyla ekranlara gelecek. Diziyi canlı izlemek isteyenler, Dilek Taşı hangi kanalda, hangi gün, ne vakit, bu akşam var mı?

Dilek Taşı hangi kanalda, hangi gün, ne vakit, bu akşam var mı? D
  • 0
  • 2
  • 14 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Dilek Taşı Her Perşembe 20.00’de! Öte yandan Kenan ve Sevda bir arada olur. Sevda, Kenan’ı avuçlarının içine alır. Mustafa ise Figen’i teselli eder. Figen ile Mustafa birbirlerini uzun uzun bakıp, ağlayıp sarılırlar. İşte Dilek Taşı hangi kanalda, hangi gün, ne vakit, bu akşam var mı?

DİLEK TAŞI OYUNCULARI

Başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı Dilek Taşı’nın, direktör koltuğunda Altan Dönmez otururken, senaryosunu ise Can Sinan kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosundaElif Doğan, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz, Lena Naz Kalaycı ve Ömer Toprak Yılmaz üzere birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

DİLEK TAŞI HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

Başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı Dilek Taşı’nın, direktör koltuğunda Altan Dönmez otururken, senaryosunu ise Can Sinan kaleme alıyor. Dilek Taşı Her Perşembe 20.00’de Kanal D’de yayınlanıyor.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Haberler.com

Kaynak : https://www.haberler.com/haberler/dilek-tasi-hangi-kanalda-hangi-gun-ne-zaman-bu-16624642-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir