Denizli’de ‘Askıda Dürüm’ Kampanyası Başlatıldı

Gereksinim sahibi vatandaşlar için toplumsal paylaşma geleneğinin bir örneği olarak düzenlenen askıda ekmek ve fatura kampanyalarına Denizli’de bir yenisi eklendi. İş adamı Rıdvan Yıldız tarafından başlatılan ‘Askıda dürüm’ kampanyası ile gereksinim sahiplerine fiyatsız yemek ulaştırılıyor.

Denizli’de ‘Askıda Dürüm’ Kampanyası Başlatıldı
  • 0
  • 7
  • 27 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İhtiyaç sahibi vatandaşlar için toplumsal paylaşma geleneğinin bir örneği olarak düzenlenen askıda ekmek ve fatura kampanyalarına Denizli’de bir yenisi eklendi. Toplumsal projelere verdiği takviyeyle bilinen iş adamı Rıdvan Yıldız, bir birinci olarak ‘Askıda dürüm’ kampanyası başlattı.

Denizli’de ekonomik durumu yetersiz olan vatandaşlar için toplumsal paylaşma geleneğini yaşatmaya çalışan Rıdvan Yıldız, geçtiğimiz haftalarda “Yarı fiyatına dürüm” kampanyası ve SMA hastası bebekler için ise “Bir dürümde sen al” kampanyası ile bir günlük karını bağışlamıştı. Toplumsal sorumluluk projelerine dayanak vermesiyle “Vatandaş Baki” ismiyle anılan babasının yolunda gidiyor. Askıda ekmek ve fatura geleneğini kesimine uyarlayan Yıldız, “Askıda dürüm” kampanyası başlatarak muhtaçlık sahiplerine ulaşmayı hedefliyor. Alan elin, veren eli görmediği uygulamaya ilgi gösteren hayırseverler, kampanyanın devam ettiği Yıldız’ın işletmesine ağır ilgi gösteriyor. İşletmeye giden muhtaçlık sahipleri, gereksinimleri kadar yemeği fiyatsız bir biçimde hayırseverlerin verdiği dayanak sayesinde ulaşabiliyor.

Zor günlerin herkesin paylaşımcı olması birliktelik ve beraberlik ile aşılacağını kaydeden Rıdvan Yıldız, müşterileri ile “Askıda dürüm” uygulaması niyetini paylaşmasının akabinde ağır dayanak geldiğini, gereksinim sahiplerine ulaşılarak veren el alan eli görmeden büyük bir dayanışma yaşandığını kaydetti.

“Hayırseverlerin de dayanaklarını bekliyoruz”

Bir sonraki yardım kampanyasını ise Filistinliler için düzenleyeceğinin sinyalini veren esnaf Rıdvan Yıldız, “Son vakitlerde vatandaşlarımız için yardım kampanyalarına yük verdik. En çok isteğimiz gereksinim sahiplerini sıkıntı günlerinde yalnız bırakmayarak, onları bir nebzede olsa memnun etmek. SMA hastası Tusem ile Arya bebeğimiz için çalışma başlattık ve değerli bir dayanak geldi. Yarı fiyatına indirdiğimiz dürüm kampanyamızı kış döneminin sonuna kadar devam ettireceğiz. Ayrıyeten toplumsal yardım çerçevesinde Askıda dürüm kampanyasını oluşturduk ve burada ki gayemiz soğuk havada kimse aç dolaşmasın. Hayırseverlerin de dayanaklarını bekliyoruz. Bizler şükür yararımız bize yetiyor. Bizler yardım ettikçe işimizin rahmetinin arttığını fark ettik. Biz de bu çeşit kampanya ve yardım etkinliklerini sürdürmeye devam edeceğiz. Bir sonraki kampanyamız ise Filistin’iler için olacak ve bunun için planlamalar yapıyoruz” dedi. – DENİZLİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Şimdiki

Haberler.com

https://www.haberler.com/guncel/denizli-de-askida-durum-kampanyasi-baslatildi-16571569-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir