Daha güçlü ve sportif! Tesla Model 3 Performance geliyor

Daha güçlü ve sportif bir Model 3’e ne dersiniz? Gelen son bilgiler Tesla Model 3 Performance modelini işaret ediyor!

Daha güçlü ve sportif! Tesla Model 3 Performance geliyor
  • 0
  • 1
  • 1 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Amerikalı araba üreticisi Tesla sevilen modeli Model 3 için yeni sürprizler duyuruyor. Çin’de üretimi yapılan ve globalde satış rekorları kıran Model 3 için beklenen seri geliyor. Bahisle ilgili gelen açıklamalar ve daha sportif opsiyon paketiyle ilgili ayrıntılar haberimizde. İşte Tesla Model 3 Performance…

Tesla Model 3 Performance geliyor!

Amerikalı araba üreticisi Tesla yeni modelleri ile göz doldurmaya devam ediyor. Markanın son devirlerdeki yenilenme akımıyla birlikte Tesla Model 3 geçtiğimiz aylarda makyajlanmış ve yeni bir yüze sahip olmuştu. Bununla alakalı olarak Tesla, Model 3 için kimi değerlendirmelerde de bulundu. Yapılan açıklamalarda Model 3’ün birinci versiyonu için “boşa harcanmış bir fırsat” değerlendirmesi yapıldı.

Tesla’dan bir temsilcinin carsales.com.au’e verdiği demetçe Tesla Model 3’ün birinci çıktığı haliyle kendi potansiyelinin çok altında kaldığı, arabanın gerçek genlerini tüketiciye sunmadıklarını ve yenilenen haliyle birlikte Model 3’ün gerçek potansiyelini herkesin göreceği belirtti.

Bununla birlikte herkesin aklına birebir soru geldi. Tesla sanki Model S Plaid üzere daha yüksek performanslı bir model çıkartmayı Model 3 içinde düşünüyor olabilir mi? Bahsi geçen demeçler göz önüne alındığında Model 3 Performance modelinin üretim çizgisine hakikat geçtiği doğrulanıyor diyebiliriz.

Aracın şu an için özellikleri yahut tasarımı konusunda bir bilgi yok. Model 3’ün 0’dan 100’e 3.3 saniyede çıktığını düşündüğümüzde gelecek olan arabanın 0-100 kilometre hızlanmasının 2 ile 3 saniye aralığında olabileceğini belirtelim. Bu da Model S Plaid üzere kendini kanıtlayacak ve kullanıcılarını gücüyle şaşırtacak bir arabası işaret ediyor.

Peki siz Tesla Model 3 Performance hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Tesla uygun fiyatlı elektrikli arabasının bir spor versiyonunu yapmalı mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın! Daha fazlası için ShiftDelete.Net YouTube kanalını takip edebilirsiniz.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/tesla-model-3-performance-geliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir