Daha çıkmadan rekor kırdı! GTA 6, YouTube’u fethetti

Rockstar Games, geçtiğimiz saatlerde GTA 6 için tanıtım fragmanı yayınladı. Bu fragman, YouTube’da bir rekor getirdi.

Daha çıkmadan rekor kırdı! GTA 6, YouTube’u fethetti
  • 0
  • 0
  • 6 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden Rockstar Games, 10 yılın akabinde Grand Theft Auto serisine yeni GTA 6‘yı eklemeye hazırlanıyor. Şirket, kısa müddet evvel tanıtım fragmanını yayınladı. Uzun bir müddettir merakla beklenen GTA 6, daha çıkmadan YouTube’da bir rekora imza attı. İşte ayrıntılar…

GTA 6 tanıtım fragmanı, izlenme rekoru kırdı!

Rockstar Games, tanıtım fragmanını olağanda 12 Aralık‘ta (bugün) saat 17.00’de yayınlamayı planlıyordu. Fakat bunun için çok bir müddet kalmadığı sırada görüntü internete sızdırıldı ve şirket, gece saatlerinde ani bir kararla YouTube üzerinden paylaştı.

Tanıtım fragmanı

Oyun dünyasına bomba üzere düşen bu fragman, GTA 6‘yı bekleyenleri bir oldukça heyecanlandırdı. 2025 yılında birinci olarak konsollar için çıkış yapacak oyunun, 2013 yılında piyasaya sürülen GTA 5‘e kıyasla daha büyük bir harita başta olmak üzere kıymetli yenilikler sunacağı görüldü.

Tabii oyunun çok beklenmesi nedeniyle ilgiyle karşılanan fragman, birkaç saat evvel X’te (Twitter) rekor kırmışken, akabinde YouTube’da da bir rekoru beraberinde getirdi. O denli ki kelam konusu görüntü, 24 saat içinde en çok izlenme rekoru kırdı.

GTA 6 tanıtım fragmanı, yayınlanmasının akabinde daha 24 saat bile geçmeden 70 milyondan fazla izlendi. Bu rekoru daha evvel ABD’li ünlü YouTuber MrBeast, 59.4 milyon izlenme elde eden “7 Days Stranded At Sea” (“7 Gün Denizde Mahsur Kaldık”) görüntüsü ile elinde tutuyordu.

Rockstar Games‘in GTA 6 için çıkış yılı olan 2025’e kadar birkaç fragman daha yayınlaması bekleniyor. Çünkü bu birinci yayınlanan tanıtım videosuydu.

GTA 6, önümüzdeki saatlerde yeni bir rekorla daha oyuncuların karşısına çıkabilir. Pekala siz bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/gta-6-tanitim-fragmani-youtube-rekor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir