Bomba üzere geliyor! Fallout için birinci fragman yayınlandı

Fallout dizisi için birinci fragman yayınlandı. Amazon Prime Görüntü’de çıkacak uyarlama dizi, birinci fragmanıyla büyük yankı uyandırdı.

Bomba üzere geliyor! Fallout için birinci fragman yayınlandı
  • 0
  • 2
  • 4 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Amazon Prime Görüntü, Fallout uyarlamasının birinci fragmanını yayınladı. Fragman, tanınan oyun serisinin kıyamet sonrası dünyasını hayli ayrıntılı formda ele alıyor. Pekala Fallout dizisi konusu ne ve ne vakit yayınlanacak?

Fallout dizisi konusu, çıkış tarihi, oyuncuları

Prime Video’nun YouTube kanalında yayınlanan yaklaşık üç dakikalık fragman, Fallout dünyasının eşsiz özelliklerini gözler önüne seriyor. Nükleer savaştan yüzyıllar sonra harap olmuş bir dünyayı ele alıyor ve tabiat tarafından oluşturulmuş eski uygarlığın kalıntılarını gösteriyor.

Fragmanda bir küme insan, yeraltı mahzeninden çıkarken görülüyor. ABD’deki ıssız kentleri keşfeden insan kümesi, çorak topraklarda dolaşan mutasyona uğramış yaratıklarla baş etmek zorunda kalıyor. Bu bahiste dizinin, oyun serisiyle uyumlu olduğunu söylemek mümkün.

Fallout oyunlarında yer alan birçok kara mizah öğesi diziye serpiştirilmiş durumda. Hususla ilgili açıklamasında Prime Görüntü, hem gerçekçi hem de absürt öğelere yer vererek gerçek bir uyarlama hazırlamak istediklerini tabir etti.

Uyarlama dizi, Westworld’ün ortak üretimcileri Jonathan Nolan ve Lisa Joy tarafından oluşturuldu. Başrollerinde Ella Purnell, Aaron Moten, Walton Goggins ve Michael Emerson yer alıyor. Chris Parnell ve Lost’tan bildiğimiz Harold Perrineau Jr. da oyuncu takımında olacak.

Fallout, 12 Nisan 2024 tarihinde yalnızca Prime Video üzerinden yayınlanacak. Birinci fragmana ait yorumlar olumlu olurken, oyun serisinin hakkını verecek üzere duruyor.

Peki siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/fallout-dizisi-ilk-fragman

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir