Barbie sonunda dijitale geliyor! İşte yayınlanacağı platform

Barbie sineması nihayet dijital platformlara geliyor. Pekala hangi platformda ve ne vakit yayınlanacak? İşte ayrıntılar.

Barbie sonunda dijitale geliyor! İşte yayınlanacağı platform
  • 0
  • 0
  • 5 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Yaz aylarında rekorlar kırmayı başaran Barbie filmi, yıl bitmeden dijital platformlara gelmeye hazırlanıyor. Birinci olarak 21 Temmuz’da gösterime giren romantik güldürü imali, 2023’ün en çok kazanan sineması olmayı başardı. Pekala Barbie hangi platformda yayınlanacak?

Barbie 15 Aralık’ta HBO Max’te yayınlanacak

Gişe rekorları kıran Barbie 15 Aralık’ta HBO Max’te dijital dünyaya adım atacak. Warner Bros. tarafından dağıtımı yapılan sinema, şirketin kendi dijital platformunda yayınlanmış olacak. Lakin HBO Max’in Türkiye’de yayında olmadığını belirtelim.

Filmin ülkemizde hangi platformdan yayınlanacağı şimdilik belgisiz. Netflix ve BluTv’nin daha evvel kimi HBO Max üretimlerinin haklarını aldığını biliyoruz. Lakin Barbie sineması için duyurulmuş bir karar bulunmuyor.

Sinemada gösterime giren üretimden birtakım farklılıklar içereceği bildirildi. Bunların başında erişilebilirlik açısından değerli hizmetler sunulacak. Sinemanın, sinema gösteriminden farklı olarak, Amerikan İşaret Lisanı seçeneğine sahip olacağı aktarıldı.

Barbie rolünde Margot Robbie ve Ken rolünde Ryan Gosling’in olduğu romantik güldürü imali, Temmuz ayında vizyona girdi. Dünya çapında 1,4 milyar doların üzerinde hasılat elde eden Barbie, 2023’ün en çok kazanan yapan sineması oldu.

Greta Gerwig’in Noah Baumbach ile birlikte yazdığı ve yönettiği Barbie, ikonik oyuncak bebeğe çağdaş bir yorum getiriyor. Kusursuz dünyasını terk eden Margot Robbie, gerçek dünyada yaşamanın ne kadar güç olduğunu fark ediyor. Sinemanın oyuncu takımında America Ferrera, Kate McKinnon, Michael Cera ve Simu Liu bulunuyor.

Peki siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/barbie-filmi-hbo-max

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir