Bakan Koca, TBMM’de kötüleşen Saadet Partisi Milletvekili Hasan Bitmez’in son durumunu aktardı: Durumu düne nazaran daha önemli, yakından takip ediyoruz

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, TBMM’de konuşma yaptığı esnada bayılan ve başını basamaklara vuran Saadet Partisi Milletvekili Hasan Bitmez’in son durumunu aktardı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, “Solunum ve kalp akciğer pompasıyla hayati işlevleri sağlanıyor. Durumu düne nazaran daha önemli, yakından takip ediyoruz.” tabirlerini kullandı.

Bakan Koca, TBMM’de kötüleşen Saadet Partisi Milletvekili Hasan Bitmez’in son durumunu aktardı: Durumu düne nazaran daha önemli, yakından takip ediyoruz
  • 0
  • 1
  • 14 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, TBMM’de konuşma yaparken bayılan ve başını basamaklara vuran Saadet Partisi Milletvekili Hasan Bitmez’in son durumuna ait yaptığı açıklamada, “Durumu düne nazaran daha önemli, yakından takip ediyoruz.” dedi.

Bakan Koca, Saadet Partisi Genel Lider Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez’in kaldırıldığı Bilkent Şehir Hastanesi’nde açıklamada bulundu. Bitmez’in tüm branşlar tarafından yakından takip edildiğini belirten Bakan Koca, “Durumu düne nazaran daha ciddi” dedi.

Bakan Koca, şunları söyledi: “Hasan Bitmez’i yakından takip ediyoruz. Tüm branşlarımızla takip ediyoruz. Teneffüs ve kalp akciğer pompasıyla hayati işlevleri sağlanıyor. Genel durumu düne nazaran daha önemli.”

NE OLMUŞTU?

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez, TBMM Genel Konseyi’nde Dışişleri Bakanlığı’nın bütçesi üzerindeki konuşması sırasında bayılarak yere yığılmıştı. Başını sert bir halde vuran Bitmez, Meclis’te yapılan müdahalenin akabinde hastaneye kaldırılmıştı. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’nde anjiyo yapılan Bitmez, daha sonrasında ağır bakım ünitesine alınmıştı.

Haberler.com

Kaynak : https://www.haberler.com/politika/bakan-koca-tbmm-de-fenalasan-saadet-partisi-16624532-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir