Aydın’da 4. sınıf öğrencilerine spor eğitimi

Aydın Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Antrenörler Okullarda’ projesi ile 4. sınıf öğrencileri sporu hayat usulüne dönüştürüyor. Uzman antrenörler eşliğinde verilen eğitimlerde çocukların potansiyelleri keşfediliyor.

Aydın’da 4. sınıf öğrencilerine spor eğitimi
  • 0
  • 3
  • 9 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Aydın‘da eğitim gören 4. sınıf öğrencileri ‘Antrenörler Okullarda’ projesi ile sporu hayat stiline çeviriyor.

Aydın Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen ‘Antrenörler Okullarda’ projesi, minik öğrencilere sporu sevdirmeye devam ediyor. Gerçekleştirilen eğitimler çerçevesinde 4. sınıf öğrencileri hem eğleniyor hem de sporu seviyor. Branşlarında uzman eğitmenlerin iştirakiyle verilen eğitimlerde sporun ömür stiline dönüştürülmesi hedeflenirken, çocukların potansiyellerini keşfetmeleri sağlanıyor.

Konu ile ilgili Aydın Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Antrenörler Okullarda projesi kapsamında, branşlarında uzman antrenörlerimiz, 4.sınıf miniklerimize ilham olmak için eğitimlerini sürdürüyorlar. Sporu bir ömür üslubu haline getirmek, yeni jenerasyonların potansiyelini keşfetmelerine yardımcı olmak için buradayız” tabirleri yer aldı. – AYDIN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Haberler.com

https://www.haberler.com/spor/aydin-da-4-sinif-ogrencilerine-spor-egitimi-16607102-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir