AÖF imtihan yerleri nasıl öğrenilir? AÖF imtihan giriş dokümanı nereden, nasıl alınır?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi güz devri imtihanlarına iştirak sağlayacak olan öğrenciler, AÖF İmtihan yerleri nasıl öğrenilir? Sorusunu merak ediyor. AÖF imtihan giriş yerleri belirli oldu mu? Sorusu de merak edilenler ortasında yer alıyor. Pekala, AÖF İmtihan yerleri nasıl öğrenilir? AÖF İmtihan yeri öğrenme süreci nasıl yapılır?

AÖF imtihan yerleri nasıl öğrenilir? AÖF imtihan giriş dokümanı nereden, nasıl alınır?
  • 0
  • 4
  • 11 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Öğrenciler imtihan öncesi AÖF imtihan yerleri nasıl öğrenilir? Sorusu başta olmak üzere birçok ayrıntısı merak etmekte ve internet üzerinde araştırmakta. Pekala, AÖF İmtihan yerleri nasıl öğrenilir? AÖF İmtihan yeri öğrenme süreci nasıl yapılır?

AÖF İMTİHAN YERLERİ NASIL ÖĞRENİLİR?

2023 – 2024 AÖF güz periyodu vize imtihanı 9-10 Aralık 2023 tarihlerinde yapılacaktır. AÖF vize imtihanı yüz yüze yapılacaktır. AÖF vize imtihanına girecek olan adaylar, https://aosogrenci.anadolu.edu.tr/ internet adresi üzerinden imtihan giriş yerlerini öğrenebilirler. Evraklarını çıktı olarak alabilirler.

AÖF İMTİHANINDA KALEM VERİLİYOR MU?

AÖF imtihanına gelirken kalem, kalemtıraş ve silginizi yanınızda getirmelisiniz. Anadolu Üniversitesi tarafından düzenlenen imtihanda öğrencilere kalem, kalemtıraş ve silgi verilmemektedir. Ayrıyeten Öğrenciler, Fotoğraflı İmtihan Giriş Evrakını www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin Öğrenci Girişi kısmına TCKN ve şifreleri ile giriş yaparak kendi sayfalarından yahut AÖF Ofislerinden alabilirler.

AÖF İMTİHAN TARİHLERİ NE VAKİT?

Güz Devri Orta İmtihanı: 9- 10 Aralık 2023

Güz Devir Sonu İmtihanı: 20- 21 Ocak 2024

Bahar Devri Orta İmtihanı: 20- 21 Nisan 2024

Bahar Devir Sonu İmtihanı: 25- 26 Mayıs 2024

Haberler.com

https://www.haberler.com/haberler/aof-sinav-yerleri-nasil-ogrenilir-aof-sinav-16613415-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir