Amerika’da yaşayan Meltem Cumbul, Mahsun Kırmızıgül’ün dizisi için geri dönüyor

Uzun müddettir Amerika’da yaşayan Meltem Cumbul, Mahsun Kırmızıgül’ün yeni dizisi Hoş Atlar Diyarı için ülkeye geldi. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizinin çekimleri İstanbul, Diyarbakır, Karadeniz ve Kapadokya’da yapılacak.

Amerika’da yaşayan Meltem Cumbul, Mahsun Kırmızıgül’ün dizisi için geri dönüyor
  • 0
  • 0
  • 10 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Mahsun Kırmızıgül’ün yıllar sonra ekrana döneceği yeni savlı dizisi Hoş Atlar Diyarı için hazırlıklar devam ediyor. Anlaşılan birinci oyuncunun Halil Ergün’ün olduğu diziye Meltem Cumbul da dahil oldu.

ÇEKİMLERİ 4 FARKLI KENTTE YAPILACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, Mahsun Kırmızıgül’ün yakında çekimlerine başlayacağı Hoş Atlar Diyarı (GAD) dizisinin birinci anlaşılan oyuncusu Halil Ergün olmuştu. Ergün’ün bir müddettir Amerika’da yaşayan Meltem Cumbul da Kırmızıgül’le el sıkıştı ve çekimler için İstanbul’a geldi. Mahsun Kırmızıgül’ün Murat Tokat’la ortak olduğu Boyut Sinema, diziyi duayen üretimci Fatih Aksoy’la birlikte çekecek. Birinci kısımlarının direktörlüğüne Mahsun Kırmızıgül’ün imza atacağı Kanal D’de ekrana gelecek dizide masalsı bir aşk kıssası anlatılacak. Çekimleri İstanbul, Diyarbakır, Karadeniz ve Kapadokya’da yapılacak dizinin senaryosunu Feraye Şahin yazıyor.

Haberler.com

https://www.haberler.com/haberler/amerika-da-yasayan-meltem-cumbul-mahsun-16610548-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir